Porównanie różnych modeli baterii natynkowych do prysznica

Porównanie różnych modeli baterii natynkowych do prysznica

Baterie prysznicowe to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki, której użytkownicy postanowili zastąpić tradycyjne wanny kabinami prysznicowymi. Nowoczesne baterie gwarantują funkcjonalność i bezawaryjność, a jednocześnie wysoki poziom estetyki. Doskonale wpisują się one w styl glamour, retro czy nowoczesny minimalizm. Stoisz przed koniecznością wyboru nowoczesnej baterii prysznicowej do swojej łazienki? Koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik!

Baterie prysznicowe natynkowe

Bateria prysznicowa natynkowa występuje w naszych łazienkach zdecydowanie najczęściej. Na ogół decyduje o tym łatwość montażu oraz możliwość dopasowania zestawów prysznicowych do niemalże każdej aranżacji. Takie rozwiązanie jest również niezwykle przydatne w momencie awarii. Nie trzeba bowiem skuwać ściany, by dostać się do najważniejszych elementów produktu lub też wymienić go na nowy.

Nowoczesne baterie natynkowe prysznicowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niebagatelną estetyką. Idealnym przykładem będzie bateria wannowa ścienna Omnires YUKON w kolorze chrom błyszczący. Na szczególną uwagę zasługuje jej futurystyczny kształt, który wyróżnia baterię spośród innych produktów od renomowanych producentów, dostępnych w asortymentach dobrych sklepów internetowych.

Poszukując najlepszego rozwiązania, warto również zwrócić uwagę na baterię prysznicową ścienną Cersanit MILLE w kolorze czarnym, która wykonana została w technologii Cersanit Super Shine, wyjątkowo odpornej na zarysowania i ścieranie. Więcej interesujących modeli zobaczysz na stronie https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-prysznicowe-c158, gdzie obejrzeć można baterie jednouchwytowe, z uchwytem typu dźwignia lub pokrętło, kwadratowe i zaokrąglone od producentów, taki jak Kludi, Deante, Grohe czy Omnires, sprawdzające się zarówno w nowoczesnym minimalizmie, jak i w stylu retro.

czarna kabina prysznicowa

Baterie prysznicowe z termostatem

Wybór baterii pod prysznic nie jest łatwy. Warto jednak postawić na elementy wyposażenia łazienki, mające bezpośredni wpływ na wysokość rachunków. Takim produktem będzie z pewnością bateria prysznicowa natynkowa Grohe z termostatem GROHTHERM. Ten element wyposażenia kabiny prysznicowej będzie najlepszym rozwiązaniem w domach, zamieszkiwanych przez małe dzieci i osoby starsze. Nic dziwnego, bo bateria prysznicowa natynkowa z termostatem od Grohe ułatwia szybką regulację temperatury wody, a dzięki technologii Grohe SafeStop, strumień wody nie osiąga temperatury wyższej, niż 38 stopni. Dodatkowo armatura wyposażona została w technologię Water Saving, znacząco ograniczającą zużycie wody.

Dobrym rozwiązaniem będzie także bateria prysznicowa natynkowa z deszczownicą. Taka bateria zapewnia niebagatelny wygląd, ale pozwala również stworzyć w swojej łazience strefę SPA. Wiele osób decyduje się także na połączenie w jeden zestaw słuchawki prysznicowej i deszczownicy. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z takiego rozwiązania, będziesz mógł nie tylko wziąć kąpiel w strugach deszczu (m.in. dzięki możliwości regulacji ciśnienia wody i większej powierzchni baterii), ale również wykorzystać słuchawkę dla umycia wyłącznie jednej partii ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + piętnaście =